У пошуках жіночого оргазму: Польський Sex Education

від | Тра 12, 2021 | Дивитися, Серіали, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

«У цій країні, якщо дівчина займається сексом, – вона шльондра, якщо не займається – у неї недотрах. Роби, що хочеш», – каже одна з другорядних героїнь нового польського серіалу Sexify на Netflix. А ми розповідаємо, чому його варто подивитися.

Студентка-відмінниця Наталія розробляє застосунок для сну, але новий професор запевняє її, що сон – це, звичайно, дуже добре, але не сексі, тому навряд чи такий проєкт зможе виграти конкурс.

Перемога Наталії конче потрібна, тому вона не здається. Студентка розмірковує над новими ідеями та разом із найкращою подругою Пауліною (вірною католичкою, яка починає сумніватися, що обрала те життя, яке хотіла) та новою сусідкою Монікою (у якої теж багато своїх проблем) берется до розробки застосунку, який покращить жіночий оргазм. У ролях молоді польські акторки – Олександра Скраба, Марія Собоциньська та Сандра Држимальська.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Saturczak (@saturczak)


Трійка студенток шукає відповіді й у секс-шопі, де брат власниці (а здається, ніби він брат-близнюк Тімоті Шаламе, бо поляк Ян Вітеска надо схожий на відомого актора) озвучує думку про те, що в біологічного пеніса не оптимальна форма для задоволення жінки, на виставці секс-товарів та на курсах дихання маткою.

Заради дослідження дівчата облаштовують в одній із кімнат гуртожитку «копуляторій». Мешканки гуртожитку можуть приходити сюди з ким хочуть та використовувати можливість усамітнитися на благо науки.

Sexify зухвало відкриває тему жіночого оргазму, яка досі залишається табуйованою, та він не лише про секс.
Серіал загалом про дорослішання, коли всі відчуття загострюються, а проблем більшає. Дівчата не лише прагнуть виграти той клятий конкурс чи отримати диплом, вони хочуть зрозуміти себе та своє тіло, розібратися у стосунках та отримати увагу і підтримку батьків. А ще це зворушлива історія жіночої дружби, коли ви такі різні й, незважаючи ні на що, підтримуєте одна одну.

Sexify – це водночас і смішно, і серйозно. У цьому його неймовірний плюс – говорити дуже просто на складні теми.
Чи можна розглядати серіал як політичну заяву? Навряд чи. Та якщо ми помістимо його в новинний контекст та згадаємо, що Польща – досить консервативна країна, в якій з минулого року фактично заборонені аборти, де не заведено говорити про секс-освіту, то Sexify може звучати як підсилювач протестного гасла «Моє тіло – моє діло».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!