«Ця історія про жінку, яка don’t belong here». Alina Pash випускає кліп одразу до двох треків

від | Тра 11, 2021 | Дивитися, Слухати, Фемкульт

Alina Pash випустила спільний кліп до треків «Молитва» та «Колискова», що увійшли до фолкового альбому «розМова». Сюжет побудовано на питаннях, що піднімаються і у самих треках — відноснісність  реальності, «нормальність» норм, безглуздість сенсів.

Кліп зняв режисер Михайло Звегінцев: «Ця історія про жінку, яка don’t belong here. Система, немов в самозбереженні, гасить її раз за разом. Її слабо цікавить сім’я, будинок, «нормальний» чоловік
Ми граємо на території «нормальності і її граней», представляючи все більш містично, видаючи трохи більше глибини і метафор. По суті цей сплав візуальних образів та музики – про сучасну жінку і її сприйняття, про межі нормальності, про інформаційний простір, про вплив класичного інституту сім’ї і, звичайно, про потік інформації, який по суті ламає непідготовлену людину.»
«Нас з Мішою познайомила продюсерка фільму «Свято хризантем». Потім ми зустрілися, він каже: «Аліна, я не знаю, як ти це сприймеш, але у відео тебе немає», – розповідає Alina Pash. – Це ще більше мені сподобалось — він не пішов класичним шляхом, а насмілився запропонувати дійсно зухвалу ідею.
В кінці кінців я навіть не знала, коли зйомка проходила. Мені якось дзвонить друг і каже: «Аліна, я вчора знімався в твоєму кліпі». Але я дуже задоволена. Мені подобається містичність цієї історії, те, що це відео не яскраве, в ньому немає великих жоп, в ньому немає дівчат, які облизують чупачупси. Це абсолютно антиютубне відео. Ми йдемо проти системи».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!