Play Like A Girl: Онлайн шоукейс незалежних музиканток

від | Кві 6, 2021 | Новини

У середу, 7 квітня о 20:00 відбудеться вже другий DIY онлайн-концерт незалежних українських музиканток. Івент організований на волонтерських засадах та лише завдяки ініціативі учасниць.
Нещодавнє музичне дослідження агенції SoundBuzz показало, що жінки менше представлені у музичній індустрії. Тому дівчата вирішили об’єднатися та створювати івенти з жіночим лайнапом, заявити про себе та надихнути інших музиканток доєднуватись.
Учасниці: Yulia Repina & Lenoczka (Харків),  repack (Львів), troxellemott (Київ),  MAK (Вінниця/Хмельницький),  NFNR (Київ),  Iris Forest (Харків). Ведучі концерту – Krapka;KOMA.
Квитки:
50 гривень (перші 10 квитків)
70 гривень (решта квитків)
Подія у ФБ.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!