Секс, фемінізм, мастурбація, бодіпозитив. Жіноче українськомовне шоу «ебаут»

від | Бер 16, 2021 | Новини

В Україні запустили шоу «ебаут», в яком дівчата говорять на життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив, ментальне здоров’я.

Ведучі шоу – Ярослава Кравченко, хазяйка «Дикого театру» та співведуча Майкла Щура на «Телебаченні Торонто», Наті Авдєєва, продюсерка «The Village Україна», та піарниця Катерина Мотрич.

«Ідея шоу витає в українському повітрі не перший рік, – говорить Ярослава. – На весняному карантині я вже запускала подібне шоу в інстаграмі, називалось «Ніч з Ярославою Кравченко». Але мене вистачило на три випуски. Паралельно мені приходили пропозиції від різних прикольних дівчат, двічі запуск закінчився на першій зустрічі, і от на зустріч з Мотричкою і Наті, з якими ми були зазнайома тільки трошки, я йшла просто по фану.  Вони були налаштовані так серйозно, що через місяць після зустрічі ми випустили перший випуск».

У шоу ведучі діляться особистими історіями та обговорюють інфоприводи, пов’язані з темою випуску. До дискусії планують запрошувати профільних експертів та гостей.
Перший випуск «Жінкам потрібен (тільки) секс» присвячений жіночому оргазму, культурі згоди та новим реаліям «етикету в стосунках». «За першу добу ми отримали 10к переглядів, і це свідчить про те, настільки потрібним є цей формат для України. Для нас принциповим є аналіз саме наших новин, особливостей суспільства, настроїв, розбір реальних кейсів», – продовжує Ярослава.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!