Секс, фемінізм, мастурбація, бодіпозитив. Жіноче українськомовне шоу «ебаут»

від | 16.03.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

В Україні запустили шоу «ебаут», в яком дівчата говорять на життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив, ментальне здоров’я.

Ведучі шоу – Ярослава Кравченко, хазяйка «Дикого театру» та співведуча Майкла Щура на «Телебаченні Торонто», Наті Авдєєва, продюсерка «The Village Україна», та піарниця Катерина Мотрич.

«Ідея шоу витає в українському повітрі не перший рік, – говорить Ярослава. – На весняному карантині я вже запускала подібне шоу в інстаграмі, називалось «Ніч з Ярославою Кравченко». Але мене вистачило на три випуски. Паралельно мені приходили пропозиції від різних прикольних дівчат, двічі запуск закінчився на першій зустрічі, і от на зустріч з Мотричкою і Наті, з якими ми були зазнайома тільки трошки, я йшла просто по фану.  Вони були налаштовані так серйозно, що через місяць після зустрічі ми випустили перший випуск».

У шоу ведучі діляться особистими історіями та обговорюють інфоприводи, пов’язані з темою випуску. До дискусії планують запрошувати профільних експертів та гостей.
Перший випуск «Жінкам потрібен (тільки) секс» присвячений жіночому оргазму, культурі згоди та новим реаліям «етикету в стосунках». «За першу добу ми отримали 10к переглядів, і це свідчить про те, настільки потрібним є цей формат для України. Для нас принциповим є аналіз саме наших новин, особливостей суспільства, настроїв, розбір реальних кейсів», – продовжує Ярослава.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Гендерний розрив серед головних редакторів наукових журналів більший, ніж вважалося раніше, а деякі редактори публікують багато власних статей у журналах, які вони редагують. Про це свідчать дані першого дослідження за...

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Національна поліція не знайшла доказів сексуальних домагань колишнього викладача Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого Володимира Талашка до студенток. Про це йдеться...