«Кому належить жіноче тіло». Магазин білизни запустив акцію проти сексуальної об’єктивації

від | 08.03.2021 | FITTING ROOM, PROMO, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Інтернет-магазин жіночої білизни Alisa.ua «сховав» тіла моделей та розпочав кампанію проти сексуальної об’єктивації в рекламі та ЗМІ. Заблюрили фото саме 8 березня, щоби ще раз нагадати, що насамперед це день боротьби жінок за рівні права.

«Незважаючи на те, що зараз активізувалися громадські організації та до боротьби проти гендерних стереотипів підключилися медіа, досі існує обурлива реклама. Умовно кажучи, ми можемо побачити на білборді шиномонтажу жіночі груди, а доставку їжі рекламують за допомогою оголених тіл. На жаль, це призводить до того, що гендерні стереотипи ще більше укорінюються в суспільстві та впливають на формування негативного уявлення жінок про себе», – розповідає Лєра Кутепова, CMO Alisa.ua.

Alisa.ua – магазин спідньої білизни, демонстрація тілесності безпосередньо пов’язана з їхнім товаром. Проте в магазині вірять, що жіночі тіла належать винятково жінкам, а не тим, хто хоче на них дивитися.
«Тому, власне, ми пішли на такий ризикований крок, – продовжує Лєра Кутепова. – Ми свідомо приховуємо фотографії з каталогу і, звичайно, через це можемо втратити продажі та навіть отримати негативну реакцію з боку аудиторії. Але ми впевнені, що в такий спосіб зможемо привернути увагу до проблеми і клієнтів, і наших партнерів, і колег».

У рамках кампанії на окремій сторінці магазину можна прочитати маніфест Аліси #правонатіло, а також дізнатися, як діяти, якщо побачили дискримінаційну рекламу.

Це не перша соціальна кампанія Alisa.ua, у жовтні минулого року магазин запустив проєкт, спрямований на поінформованість про рак молочної залози. На сторінці зібрали основну інформацію щодо захворювання та розповіли, як кожна жінка може перевірити себе.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українка Анастасія Меркушина виграла золоту медаль у жіночому спринті на Чемпіонаті Європи з біатлону. 28-річна спортсменка пройшла без жодного промаху обидва вогневі рубежі, а, набравши швидкість на останньому колі,...

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрили виставку «Вишиті болем», яка триватиме до 2 лютого 2023 року. Історії зі збірних образів людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни, вишито на рушниках та...