«Кому належить жіноче тіло». Магазин білизни запустив акцію проти сексуальної об’єктивації

від | Бер 8, 2021 | FITTING ROOM, PROMO, Новини

Інтернет-магазин жіночої білизни Alisa.ua «сховав» тіла моделей та розпочав кампанію проти сексуальної об’єктивації в рекламі та ЗМІ. Заблюрили фото саме 8 березня, щоби ще раз нагадати, що насамперед це день боротьби жінок за рівні права.

«Незважаючи на те, що зараз активізувалися громадські організації та до боротьби проти гендерних стереотипів підключилися медіа, досі існує обурлива реклама. Умовно кажучи, ми можемо побачити на білборді шиномонтажу жіночі груди, а доставку їжі рекламують за допомогою оголених тіл. На жаль, це призводить до того, що гендерні стереотипи ще більше укорінюються в суспільстві та впливають на формування негативного уявлення жінок про себе», – розповідає Лєра Кутепова, CMO Alisa.ua.

Alisa.ua – магазин спідньої білизни, демонстрація тілесності безпосередньо пов’язана з їхнім товаром. Проте в магазині вірять, що жіночі тіла належать винятково жінкам, а не тим, хто хоче на них дивитися.
«Тому, власне, ми пішли на такий ризикований крок, – продовжує Лєра Кутепова. – Ми свідомо приховуємо фотографії з каталогу і, звичайно, через це можемо втратити продажі та навіть отримати негативну реакцію з боку аудиторії. Але ми впевнені, що в такий спосіб зможемо привернути увагу до проблеми і клієнтів, і наших партнерів, і колег».

У рамках кампанії на окремій сторінці магазину можна прочитати маніфест Аліси #правонатіло, а також дізнатися, як діяти, якщо побачили дискримінаційну рекламу.

Це не перша соціальна кампанія Alisa.ua, у жовтні минулого року магазин запустив проєкт, спрямований на поінформованість про рак молочної залози. На сторінці зібрали основну інформацію щодо захворювання та розповіли, як кожна жінка може перевірити себе.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!