Диджитал-марш за права жінок: Інстаграм-фільтр за ратифікацію Стамбульської конвенції

від | Бер 7, 2021 | Новини, Фемінізм

Креативники запускають диджитал-марш, присвячений захисту прав жінок. Організатори онлайн-маршу наголошують, що 8 березня – це хороший привід нагадати українцям про жінок, які щороку страждають від домашнього насильства.

Рекламна агенція Windfor’s Kyiv та студія зі створення Іnstagram-фільтрів FFFACE.ME зробили креативну кампанію для Маршу жінок, що має на меті нагадати про ратифікацію Стамбульської конвенції, яку український уряд відкладає з 2011 року.

Диджитал-марш проведуть паралельно з офлайн-маршем жінок, який відбудеться у понеділок, 8 березня, о 13:00 на Михайлівській площі.  Щоби долучитися, необхідно лише зняти Instagram-сторі з фільтром та позначити акаунт @marshzhinok.

Фільтр візуалізує законотворчий процес у Верховній Раді. Після його відкриття користувач бачить сьогоденну ситуацію, а саме – законопроєкт про ратифікацію не ухвалено. Однак, натиснувши кнопку запису, кожен/а може віддати вирішальний голос та змінити перебіг подій на користь ухвалення Стамбульської конвенції.«Історія забуде тебе, якщо ти забудеш ратифікувати Стамбульську конвенцію», – постери з такими слоганами розклеїли креативники в урядовому кварталі. На другому плакаті цієї серії можна впізнати табло голосування Верховної Ради – щоправда, з іншим текстом.

Постери та диджитал-марш мають слугувати певним нагадуванням посадовцям дорогою на роботу і щоразу казатимуть їм, що ратифікація Стамбульської конвенції – це їхній шанс увійти до історії України.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!