Диджитал-марш за права жінок: Інстаграм-фільтр за ратифікацію Стамбульської конвенції

від | 07.03.2021 | Новини, Фемінізм

Час читання: ( Кількість слів: )

Креативники запускають диджитал-марш, присвячений захисту прав жінок. Організатори онлайн-маршу наголошують, що 8 березня – це хороший привід нагадати українцям про жінок, які щороку страждають від домашнього насильства.

Рекламна агенція Windfor’s Kyiv та студія зі створення Іnstagram-фільтрів FFFACE.ME зробили креативну кампанію для Маршу жінок, що має на меті нагадати про ратифікацію Стамбульської конвенції, яку український уряд відкладає з 2011 року.

Диджитал-марш проведуть паралельно з офлайн-маршем жінок, який відбудеться у понеділок, 8 березня, о 13:00 на Михайлівській площі.  Щоби долучитися, необхідно лише зняти Instagram-сторі з фільтром та позначити акаунт @marshzhinok.

Фільтр візуалізує законотворчий процес у Верховній Раді. Після його відкриття користувач бачить сьогоденну ситуацію, а саме – законопроєкт про ратифікацію не ухвалено. Однак, натиснувши кнопку запису, кожен/а може віддати вирішальний голос та змінити перебіг подій на користь ухвалення Стамбульської конвенції.«Історія забуде тебе, якщо ти забудеш ратифікувати Стамбульську конвенцію», – постери з такими слоганами розклеїли креативники в урядовому кварталі. На другому плакаті цієї серії можна впізнати табло голосування Верховної Ради – щоправда, з іншим текстом.

Постери та диджитал-марш мають слугувати певним нагадуванням посадовцям дорогою на роботу і щоразу казатимуть їм, що ратифікація Стамбульської конвенції – це їхній шанс увійти до історії України.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Серед головних редакторів наукових журналів лише 8% жінок, а частка наукових авторок становить 26% — дослідження

Гендерний розрив серед головних редакторів наукових журналів більший, ніж вважалося раніше, а деякі редактори публікують багато власних статей у журналах, які вони редагують. Про це свідчать дані першого дослідження за...

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагання до студенток у театральному університеті

Національна поліція не знайшла доказів сексуальних домагань колишнього викладача Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого Володимира Талашка до студенток. Про це йдеться...