Благодійний аукціон #ДивоЛеся

від | Лют 28, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

До 150-річчя від дня народження Леся Українки у Львівському Театрі імені Лесі Українки відкрилася виставка #ДивоЛеся.

Письменниця, поетка і драматургиня Леся Українка постала на постерах, створених ілюстраторкою Лесею Мазанік, в образах видатних жінок, які надихають та мотивують. Серед них Фріда Кало, Мерилін Монро, Одрі Гепберн, Нефертіті, Анна Вінтур, королева Єлизавета II, Чудо-жінка та інші.
Основна iдея арт-проєкту #ДивоЛеся – висвітлити роль жінок в історії та культурі, яка часто залишається непоміченою та забутою. Виставка триватиме до 14 березня.

У рамках події розпочато благодійний онлайн-аукціон на сторінці театру на фейсбуці. Під час заходу можна придбати будь-яку з картин проєкту та тим самим допомогти організації «Жінка для жінки», що допомагає жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.

Опубликовано Театр Лесі Українки Четверг, 25 февраля 2021 г.

Стартова ціна картин – 400 гривень, крок – від 50 гривень. Золота ставка, яка дозволяє придбати картину без торгів, – 2000 гривень. Імена переможців та переможниць буде оголошено 4 березня. Картини можна буде отримати після 14 березня після завершення виставки.
Фото: Роксолана Поцюрко

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!