В Україні запустили благодійний Instagram-фільтр, який не змінює зовнішність

від | Лют 15, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Соціальний проект про жінок з інвалідністю «Не така як інші вона» та діджитал агентство FFFACE.me запустили благодійний флешмоб, який допомагає прийняти себе завдяки Instagram фільтру, що не змінює зовнішність користувача.

Ідея благодійного Instagram-фільтру полягає в тому, що він не має додаткових ефектів та ніяк не змінює зовнішність людини. За кожну опубліковану сторіз від користувачів з цим фільтром агентство FFFACE, а потім і інші бренди-партнери будуть надсилати п’ять гривень на благодійність.

«Проєкт «Не така як інші вона» я почала у 2017 , як серію фотозйомок дівчат, які б хотіли показати світові себе і розказати свою історію. Зараз це всеукраїнський проєкт про жінок з інвалідністю, який у 2020 вийшов офлайн і подорожує з виставкою по містам України, – розповідає Діана Андруник. – Ідея створити маску без фільтрів і підняти тему сприйняття себе – це водночас просто і неймовірно актуально. У своїй роботі я перебуваю у постійному діалозі з жінками, про їх ставлення до себе, до свого тіла. Психологічний страх показати своє обличчя без фотошопу або фільтрів присутній майже у кожної, не те щоб просто наважитися на зйомку. І не тільки жінки говорять про свою зовнішність у негативному ключі. Я б збрехала, якби сказала, що чоловіки приходять на зйомку впевнені у своїй зовнішності. Ні, жінки і чоловіки на рівні мають якісь претензії до всього що знаходиться у зоні їхнього тіла. Адже кожен з них обов’язково порівнює себе з людьми глянцю, інстаграму, які до цього пройшли немало фотошопу та додатків по зміні зовнішності. Хочеться нашим проектом з FFFACE нагадати, що натуральна зовнішність і є трендом, ми просто забули, що бути самими собою – це кращий фільтр».

Протягом тижня за кожну Instagram-сторі з цим фільтром та відмітками @ffface.me та @notlikeothers_she FFFACE надсилатимуть п’ять гривень на операцію для однієї з героїнь проєкту: Варварі Акуловій, яка з народження має діагноз артеріальна венозна мальформація.
Флешмоб ставить за мету залучити якомога більше брендів-партнерів, щоб кожного тижня передавати естафету новому благодійнику. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!