Як знайти кохання та не втратити себе. Кінопоказ та дискусія від DOCU/CLUB

від | Лют 10, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

12 лютого о 16.00 відбудеться безкоштовний онлайн-кінопоказ та дискусія від Кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA до Дня всіх закоханих.

В обговоренні після фільму візьмуть участь Ірена Карпа, українська письменниця та культурна дипломатка, і Олександра Романцова, правозахисниця та виконавча директорка Центру Громадянських Свобод.

Фільм «Сирійська історія кохання», показ якого відбудеться під час події, став третім у списку найкращих стрічок The Guardian 2015 року, а також отримав Приз журі на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді та Міжнародного кінофестивалю Watch Docs у 2015 році.

Режисер стрічки, Шон МакАллістер відомий своїми щирими фільмами, які з надзвичайною інтимністю зображують життя звичайних людей, що борються за виживання, проте потрапляють у політичні та особистісні конфлікти, намагаючись знайти сенс у світі, в якому ми живемо.

Стрічку «Сирійська історія кохання» знімали більше 5 років, і вона розповідає історію друзів та коханців Амера і Раґди, які познайомилися в тюремній камері в Сирії. Коли режисер Шон МакАллістер вперше зустрівся з цією родиною, Раґда знову була за ґратами, залишивши Амера самого доглядати за чотирма їхніми синами. Та коли відбувається «Арабська весна», доля родини безповоротно змінюється. Для закоханих – це мандрівка надії, мрій і відчаю заради революції, батьківщини та одне одного.

Під час обговорення після фільму організатори проєкту «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» планують разом із запрошеними спікерками – Іреною Карпою та Олександрою Романцовою – поговорити про різноманітний досвід партнерських відносин в залежності від світогляду та цінностей, релігійного та політичного контексту, сімейних традицій та діалогу пари.

На відміну від багатьох фільмів, де історія кохання завершується романтичним поцілунком у променях сонця, «Сирійська історія кохання» – це реальна історія про реальних людей: від знайомства і закоханості – до буднів сімейного життя, ще й у складному політичному контексті, коли закохані підтримують одне одного у найважчих ситуаціях вибору та йдуть по життю нетрадиційними шляхами, коли водночас шукають себе у цьому світі.

Онлайн-подія відбудеться на платформі zoom, реєстрація за посиланням.
Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!