Премія «Створено жінками»: 100 000 гривень на розвиток власної справи

від | Лют 5, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Франко-Українська торгово-промислова палата втретє обере підприємницю року та нагородить її грошовим призом. Заявки на участь в конкурсі вже приймають на сайті CCIFU.
Кандидаток просять записати невеличку відеопрезентацію, а також надати документи, які підтверджують їхню підприємницьку діяльність. До участі в конкурсі «Створено жінками» допускаються всі жінки, які започаткували власну справу в Україні. Незалежно від того в якому напрямку вони розвивають свій бізнес та його масштабів.
По закінченню прийому заявок Комітет бізнеследі CCIFU, до якого входять жінки, які займають посаду директорок або є членкинями Комітету директорів французьких компаній в Україні, обере шорт-лист фіналісток. Ім’я переможниці буде озвучено під час урочистої церемонії нагородження 8 липня.
Переможниця цьогорічної Премії «Створено жінками» отримає 100 000 гривень на розвиток власного бізнесу, подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, а також безкоштовне членство у Франко-Українській торгово-промисловій палаті протягом року.

Євгенія Ніколайчук

У 2019 році бізнеследі року стала Руслана Римарська, засновниця компанії «Будьмо здорові», яке виробляє печиво без глютену та лактози. А у 2020 році Премію здобула Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar.

«Проведенням премії «Створено жінками» ми прагнемо продемонструвати, що жінка може бути найкращою керівницею та підприємніцею, – розповідає Мод Жозеф, директорка CCIFU, орагнізаторка премії «Створено жінками». – Уже кілька років поспіль ми отримуємо заявки на участь в конкурсі від учасниць, бізнес-здобутками яких дійсно можна пишатися. Вони розумні, сміливі та дуже успішні у своїх справах. Саме такі жінки ладні зламати застаріли стереотипи й бути обличчям нової України, і саме тому ми продовжуємо їх підтримувати».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!