Марш Жінок 2021: У пандемії жіноче обличчя

від | Лют 3, 2021 | Новини, Фемінізм

Головна теза цьогорічного Маршу Жінок, який відбудеться 8 березня, “У пандемії жіноче обличчя”.
Організаторки говорять про те, що пандемія COVID-19 суттєво вплинула на життя людей в усьому світі, змінила звичний ритм функціонування суспільства, загострила соціальні проблеми та спричинила появу нових викликів. Найбільше негативні наслідки пандемії відбилися на жінках.

Головні вимоги маршу: ратифікація Стамбульської конвенції, збільшення соціальної допомоги матерям, що виховують дітей, та збільшення додаткової підтримки дітей з інвалідністю, припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратили роботу, створення безпечних умов праці для жінок, які зайняті у сферах із високим ризиком зараження Covid19, забезпечення доступу до всіх медичних та профілактичних послуг, відкриття державних шелтерів у різних регіонах України для жінок, які зазнають домашнього насилля, справедливе розслідування випадків насилля з боку ультраправих організацій.
Слідкувати за новинами можна сторінці у фейсбук чи інстаграм.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!