Сестри протесту. Документальний фільм про білорусок

від | Січ 14, 2021 | Дивитися

Від серпня в Білорусі з політичних мотивів були затримані понад 33 тисячі осіб, не менше семи тисяч із них жінки. Вісім дівчат поділилися своїми історіями з виданням 34mag, яке випустило фільм «Сестри протесту». Це оповідь про те, як людину змінює камера і як довго доводиться шукати вихід із неї – навіть після звільнення.

«Від моменту затримання героїнь минули тижні й місяці, але вони все ще бачать погані сни і йдуть шляхом осмислення цього досвіду. Їхня розповідь не про тюремний побут і «били / не били». Їхня розповідь про те, що відбувається з людиною, коли її позбавляють свободи і коли вона намагається прожити час, який завмер, розділяючи «анабіоз» із випадковими людьми. І як ці люди якоїсь миті стають сестрами», – пише видання.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!