Must have: феміністична настільна гра «Бути жінкою»

від | Гру 23, 2020 | Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

«Бути жінкою» — це антидискримінаційна настільна гра, мета якої привернути увагу до необхідності боротьби з гендерними стереотипами та дискримінацією жінок.
Гравці вживаються у роль героїнь із унікальними характеристиками та набором ресурсів, такими як час, енергія і підтримка. Вони рухаються ігровим полем, щоб зібрати ресурси, потрібні для досягнення особистої мети.

У процесі гравці стикаються з ситуаціями, які можуть або допомогти, або перешкодити досягненню мети. Наприклад, можна потрапити на клітинку «Стереотипи» та втратити бали або «Позитивна ситуація» — вона, навпаки, дає бонус. Під час гри цікаво обговорити стереотипні ситуації, що трапляються на картках.
Гра підходить не лише для дружніх компаній, її можна використовувати як елемент тимбілдингу в компаніях, зокрема тих, що не пов’язані напряму з питанням гендеру та як інструмент навчання у старшій школі.

Усі герої у грі «Бути жінкою» є вигаданими, але зміст взято з реальних історій і досвіду. Придбати можна на сторінці Facebook.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!