«60. Втрачені скарби». Збірка інтерактивних новел про українських художниць

від | Гру 18, 2020 | Новини

Анімована збірка інтерактивних новел «60. Втрачені скарби» розповідає про незвичайних жінок, які жили в шістдесятих роках минулого століття, про українських художниць, які протистояли тоталітарній системі й боролися за свої права та можливість творити.

Людмила Семикіна


Проєкт «60. Втрачені скарби»  –  подорож у часі, можливість зануритись у пошуки втрачених скарбів мистецтва та відчути себе частиною спільноти інтелігентів, які протистояли тоталітарній системі.

Галин Севрук


Серед героїнь збірки: лідерка Клубу творчої молоді, українська художниця-шістдесятниця Алла Горська, художниця та громадська діячка Галина Зубченко, художниця- модельєрка Любов Панченко, художниця і майстриня декоративного мистецтва Людмила Семикіна, київська художниця, керамістка-монументалістка Галина Севрук.

Алла Горська


Ця історія про неймовірних жінок, які змінювали світ навколо і не боялися протистояти тоталітарній системі. «Хуліганок» у мистецтві, які не хотіли підкорятися нудним стереотипним образам, притаманним радянському мистецтву, і творили власний яскравий шлях.
Проєкт створила Спілка українських аніматорів УАнімА у рамках програми #UkraineEverywhere .
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!