Проєкт адресної допомоги «Жінка для жінки»

від | Гру 15, 2020 | Новини

«Жінка для жінки» – це проєкт адресної допомоги жінкам, які опинилися в складних життєвих умовах. Це посередник між жінками, які можуть допомогти та тими, хто потребує підтримки.
Проєкт запустила громадської організації «Центр Жіночі перспективи», що протягом 22 років допомагає жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах, пов’язаних з домашнім насильством, дискримінацією, безробіттям та ін.

«Ідея проєкту виникла після першої хвилі кризи, пов’язаною з пандемією КОВІД-19. Тоді багато жінок опинилися в дуже скрутних обставинах. Деякі наші клієнтки втратили роботу і вимушені були повертатися до кривдників, бо не мали грошей, щоб далі орендувати квартиру, інші потребували допомоги навіть, щоб купити їжу чи ліки. З іншої сторони, до нас почали звертатися більш спроможніші жінки з пропозиціями допомогти потребуючим. Ми мали кілька дуже вражаючих історій допомоги одних жінок іншим. І ми вирішили продовжити можливість жіночої солідарності та взаємодопомоги!», – розповідає заступниця голови ГО «Центр Жіночі перспективи» Марта Чумало.
На сайті публікуються історії жінок, які опинились в кризових життєвих обставинах, аби про них дізналися ті, хто має змогу допомогти героїням. Кожна історія героїні перевіряється координаторкою перед публікацією, отже благодійниці можуть бути впевнені, що їх добрий намір дійсно допоможе людині в скруті. Є можливість обрати різні варіанти допомоги – фінансова підтримка, покупка продуктів чи ліків та замовлення послуг або надання роботи іншим жінкам.
«Насправді, щоб допомогти жінці у критичній ситуації, благодійницям не треба віддавати багато ресурсів. Адже кілька жінок, кожна з яких допомагає в силу своїх можливостей (хто продукти купить, хто теплі речі віддасть), роблять разом величезну справу», – впевнена координаторка проєкту Ярина Дегтяр.
Саме Ярині треба написати, якщо хочете допомогти. На сайті не публікуються прямі контакти заради безпеки жінок та конфіденційності. На жаль, часто жінки, які вирвалися з кола насильства, змушені ховатися.
На сайті проєкту можна попросити підтримки, заповнивши анкету та поспілкувавшись з координаторкою.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!