На Київщині відкрили шелтер для жертв домашнього насильства

від | Гру 11, 2020 | Новини

На Київщині відкрили новий притулок для жертв домашнього насильства.  Адреса шелтера не розголошується, конфіденційність дозволяє гарантувати безпеку постраждалих від кривдників. Жити в притулку можна до трьох місяців. У разі гострої потреби цей термін може тривати пів року.

Щоб потрапити в притулок, слід попередньо звернутися:

  • на урядову гарячу лінію з протидії домашньому насильству за номером 1547;
  • на національну гарячу лінію із попередження домашнього насильства за номером 116 123;
  • до поліції за номером 102.


У шелтері постраждалі отримають комплексну допомогу – психологічну реабілітацію, медичну допомогу та юридичні консультації.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!