Спробувати нове: піти на НЕвиставу у київську квартиру

від | Лис 17, 2020 | Новини

НЕвистава «День/тінь» — це дія для невеликої групи глядачів, десяти осіб. Формат вистави — site-specific (театр поза театром), де квартира стає театральним простором.
Історія починається у центрі столиці: порожня квартира з відчиненими дверима, мерехтливе світло та десять чашок для чаю на столі. Глядач приходить не на виставу, а у гості до її господаря — актора та музиканта Павла Алдошина. Саме особисту історію життя, а також питання вибору й свободи, глядачам пропонується прожити за 60 хвилин. Тут немає декорацій, звичної сцени, дистанції та овацій. Кожному, хто йде у гості, пропонується обрати гостинець для господаря у якості НЕквитка.

«Цей спектакль — суцільна свобода, творчий експеримент uzahvati. Ідея зародилася з формату квартирника, яку ми трансформували у власний формат імерсивної «НЕвистави»/ Це роздуми про життя і долю людини, зокрема Павла та глядачів. «День/тінь»— чесна та чуттєва НЕвистава, у якій актор ділиться способами розкриття внутрішнього щастя”, — говорить Поліна Бараніченко, режисерка команди uzahvati.
Коли: 17, 19, 20 и 21 листопада о 20:00. Усі покази будуть проводитись з дотриманням карантинних норм.
НЕквитки

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!