Дорослим теж потрібні казки. Колекція хусток із картинами Марії Примаченко

від | 15.11.2020 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Бренд OLIZ продовжує створювати артхустки. Нова колекція присвячена роботам Марії Примаченко.
«Зазвичай на шовку картини справді оживають. Ми знаємо це точно, адже друкували вже немало картин на хустках, – розповідають у бренді. – Завдяки виблиску тканини, її переливам та фактурі можна побачити малюнки з іншого боку. Так, від сплетіння шовкових ниток залежить багато нюансів. І ці казкові світи Примаченко нам неодмінно хотілось поселити на найкращому шовку, коштовному шовку твіл. Таке собі «живе» полотно».

Христина, власниця OLIZ, написала правнучці пані Марії, Анастасії, з пропозицією колаборації. Перемовини тривали майже півроку – треба було обговорити всі юридичні та комерційні моменти.
«Потім настав час для головного – обрати полотна для друку. Нам неодмінно хотілося працювати з картинами, ще незнайомими широкому загалу поціновувачів мистецтва та моди. Саме тоді й народилась ідея взяти до роботи картини не тільки Марії, а й її сина Федора, який був її учнем, та онука Івана. Федір та Іван успадкували талант художниці та продовжили працювати в напрямі наївного мистецтва. Навіть казкові назви їхніх робіт такі схожі з назвами, що давала своїм фантазіям Марія Оксентіївна».

Важливим чинником під час відбирання картин були також кольори та відтінки. Це є вимогою фешн-світу, адже кожна хустина мала б пасувати всім кольоротипам людей. До колекції увійшли картини Федора Примаченка «У вишневому садочку…», «Лісова пісня», «Чарівна квітка», «Солов‘їна пісня», «Ця звірина сама собі на умі. Дуже хитру вдачу має» Івана Примаченка, «Бичок гуляє» та «Вовчик» від Марії Примаченко.

Підготовка до випуску колекції затягнулась, і старт продажів розпочався у непростий для всіх час. Позаду були економічні коливання, пандемія, подальший локдаун у світі, а попереду –  друга хвиля коронавірусу та повна невизначеність.
«Ми вагалися. Чи робити запуск? Як виснажені тривогою та економічною кризою клієнти зустрінуть нову колекцію? Але казки чекати не можуть. Це дійсно так!»
«Кожна казка-картина є чарівною, має свій сюжет та героїв. Можна не відриваючись довгий час розглядати кожну картину, уявляти цей космічний світ і навіть відчути на собі ефект присутності. Малюнки з персоніфікованими та схожими на людей тваринами чи рослинами випереджали свій час, ця народна фантастика вражає своєю неосяжністю. Здається, до сьогодні конкурентів персонажам Примаченко немає».
Після вдалого дебюту колекції в шовку, бренд вирішив випустити її на особливій вовні – тонкій, із домішкою шовку. Ця тканина зручна у драпіруванні аксесуару та дуже тепла, тому в осінньо-зимовий сезон та на початку весни на неї є великий попит.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Український дистриб’ютор всесвітньо відомого бренда Samsonite презентує нову колекцію жіночих рюкзаків Move 4.0. Це четверта інтеграція колекції, що вже не перший рік є втіленням сучасної урбаністичної естетики та комфорту....

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Зоозахисний рух UAnimals спільно з брендом молодіжного одягу Morning Star створили унікальну колекцію лімітованих худі й футболок «Твоє худі — їхня домівка» з принтом маленького цуценяти, якого захищає відважний воїн ЗСУ....