«Життя – ось мій улюблений спорт!». Яскрава колекція італійського бренду CMP

від | 11.11.2020 | FITTING ROOM, PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

СМР – це результат історії, яка почалась більше 50 років тому в післявоєнній Італії, де п’ятеро братів і їхня мати відкрили перший сімейний бізнес – магазин одягу. На початку 60-х брати відкрили власне виробництво. Компанію так і назвали F.lli Campagnolo – «брати Кампаньоло». Із скромного сімейного бізнесу F.lli Campagnolo перетворилась на солідну міжнародну корпорацію.
 

Бренд СМР був створений в 2010 році, щоб позначити спортивні наміри компанії F.lli Campagnolo і представляти продукцію компанії за межами Італії. CMP – улюбленець братів Кампаньоло. Його девіз: «Життя – ось мій улюблений спорт!».

Цього сезону українське представництво бренду відкрило перший монобрендовий магазин у столичному ТРЦ «Лавіна Молл» (вул. Берковецька, 6Д). В магазині, площею 120 кв.метрів представлений спортивний асортимент бренду, починаючи від термобілизни і закінчуючи шоломами для гірськолижного спорту.

Асортимент магазину повністю самодостатній: тут представлена лінія для занять спортом в залі і на відкритому повітрі, гірськолижні колекції, одяг і взуття для походів і трекінгу, практичні аксесуари для активного відпочинку і спорту. Також охочі зможуть обрати верхній одяг та взуття з міської лінійки, які стануть в нагоді для комфортних умов при вирішенні повсякденних справ.
Facebook  
Instagram

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка, засновниця апсайклінг-бренда Rehash Анна Тесло створила в Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna. «24 лютого застало всіх по-різному. Мене в Перу. Перебуваючи за кордоном пів року, я...

ТЕСТ. Сексуальне, фізичне, психологічне, економічне. Види насильства та як їх розпізнати

ТЕСТ. Сексуальне, фізичне, психологічне, економічне. Види насильства та як їх розпізнати

Види насильства та як їх розпізнатиСексуальне, фізичне, психологічне, економічне.Цей онлайн-тест допоможе перевірити, наскільки добре ви розпізнаєте ознаки фізичного, сексуального, психологічного та економічного...