«Життя – ось мій улюблений спорт!». Яскрава колекція італійського бренду CMP

від | Лис 11, 2020 | FITTING ROOM, PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

СМР – це результат історії, яка почалась більше 50 років тому в післявоєнній Італії, де п’ятеро братів і їхня мати відкрили перший сімейний бізнес – магазин одягу. На початку 60-х брати відкрили власне виробництво. Компанію так і назвали F.lli Campagnolo – «брати Кампаньоло». Із скромного сімейного бізнесу F.lli Campagnolo перетворилась на солідну міжнародну корпорацію.
 

Бренд СМР був створений в 2010 році, щоб позначити спортивні наміри компанії F.lli Campagnolo і представляти продукцію компанії за межами Італії. CMP – улюбленець братів Кампаньоло. Його девіз: «Життя – ось мій улюблений спорт!».

Цього сезону українське представництво бренду відкрило перший монобрендовий магазин у столичному ТРЦ «Лавіна Молл» (вул. Берковецька, 6Д). В магазині, площею 120 кв.метрів представлений спортивний асортимент бренду, починаючи від термобілизни і закінчуючи шоломами для гірськолижного спорту.

Асортимент магазину повністю самодостатній: тут представлена лінія для занять спортом в залі і на відкритому повітрі, гірськолижні колекції, одяг і взуття для походів і трекінгу, практичні аксесуари для активного відпочинку і спорту. Також охочі зможуть обрати верхній одяг та взуття з міської лінійки, які стануть в нагоді для комфортних умов при вирішенні повсякденних справ.
Facebook  
Instagram

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!