«Явних проявів немає». Історія жінки-майора виходить онлайн

від | Жов 14, 2020 | Новини

З нагоди Дня захисників вітчизни на платформі Takflix.com вийшов документальний фільм Аліни Горлової «Явних проявів немає». Стрічка доступна на всіх територіях світу з англійськими та українськими субтитрами.

 
«Явних проявів немає» розповідає історію жінки-майора, яка повертається з зони бойових дій. Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Знімальна група проходить з героїнею шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.
Стрічка здобула перемогу в національному конкурсі DocudaysUA, а також отримала спеціальну відзнаку кінофестивалю DOK Leipzig в Німеччині та схвальні відгуки міжнародної преси. Музику до фільму створив київський електронний дует Ptakh_Jung.
«Явних проявів немає» є продовженням короткометражної історії, що знімалася в рамках правозахисного проєкту «Невидимий Батальйон». Продюсеркою фільму є військовослужбовиця, аеророзвідниця та громадська діячка Марія Берлінська.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!