Осінній Ретро Круїз в Києві почнеться з чаювання у Маріїнському палаці

від | Жов 13, 2020 | Новини

Єдиний у 2020 році Ретро Круїз відбудеться в столиці в суботу, 17 жовтня. Захід, який полюбився всім шанувальникам вінтажного стилю, джазу і велопрогулянок старовинним Києвом, в цей раз продумано в новому форматі та з оновленим маршрутом.
За майже десять років існування Ретро Круїз в заході взяли участь тисячі людей. Цього разу подія передбачає камерний формат в затишній осінньої атмосфері. Зустріч гостей починається біля Маріїнського палацу, саме тут відбудеться святкове чаювання.

«Вдягайтеся стильно та тепло! Ми плануємо проводити час на дворі весь день, аби не наражатися на ризик не витримати дистанцію 1,5 метри: ідеальну, для того, щоб судді конкурсу найкращих образів роздивилися вас з голови до п’ят. Беріть улюблені вінтажні чайні чашки! Коли ще випаде нагода пити чай в такому товаристві та ще й під Маріїнським палацом, – говорить організаторка Маріанна Факас. –  Свято відбудеться навіть якщо піде дощ. Бо ми з вами не з цукру зроблені, а з твіду, джазу та любові до ретро. А по прогнозу поки що взагалі сонце та +20, тому до зустрічі на старті!»
Всього 100 учасників візьмуть участь у круїзі, тому організатори радять не зволікати та купувати заздалегідь квитки на сайті. Для пенсіонерів та дітей до 12 років участь у заході безкоштовна.
Особливість та невід’ємна складова свята — велопарад та дотримання гостями дрес-коду у стилі ретро.
 
 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!