Must Have: Білизна від протікань під час менструації

від | 24.09.2020 | PROMO, Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд BNB (Більше, Ніж Білизна) розробив білизну від протікань – це додатковий захист від плям на одязі, постільній білизні чи на сидінні під час менструації.
Must Have: Білизна від протікань під час менструації

Як працюють трусики BNB?

Захисні труси пошиті з м’якої натуральної бавовни. Тканина для ластовиці (захисної вставки) складається з двох шарів: м’якого бавовняного шару та захисної вологонепроникної медичної мембрани.
Бавовняний шар вбирає рідину, а мембрана – це бар’єр для вологи, що дихає. Таким чином виділення поглинаються всередині трусиків бавовняним шаром, мембрана затримує їх, шкіра вільно дихає, а одяг зовні залишається чистим.

Білизну BNB можна використовувати самостійно в день, коли очікуєте на місячні або коли виділення незначні й вистачає одноразової прокладки. Під час інтенсивних виділень краще використовувати труси разом зі звичним засобом захисту – тампонами, менструальними чашами чи прокладками, які клеяться на захисні трусики.
Вологонепроникні трусики BNB допоможуть у разі нетримання сечі, в післяпологовий та післяопераційний період, під час лікування супозиторіями. Білизна BNB «страхує» під час сну, занять спортом, прогулянок чи подорожей.

Окрім того, у BNB є модель, що дозволить повністю відмовитися від щоденних прокладок. У таких трусиках щоденні виділення вбираються спеціальною вставкою з медичного матеріалу, і їх можна носити цілий день.
Must Have: Білизна від протікань під час менструації
У BNB виготовляють п’ять кольорів трусиків із різними варіантами захисної вставки – на будь-який смак та для будь-яких потреб (від резинки зі спини і до резинки спереду або не до верху; зі вставкою, що замінює щоденні прокладки). Розмірна сітка – від XS до XXXL. Вартість – 200 гривень.
Трусики BNB пройшли доклінічні та клінічні лабораторні випробування, підтвердили безпечність використання білизни. Всі матеріали для білизни сертифіковані в Україні та мають санітарно-гігієнічний висновок.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Український дистриб’ютор всесвітньо відомого бренда Samsonite презентує нову колекцію жіночих рюкзаків Move 4.0. Це четверта інтеграція колекції, що вже не перший рік є втіленням сучасної урбаністичної естетики та комфорту....

ТЕСТ. Сексуальне, фізичне, психологічне, економічне. Види насильства та як їх розпізнати

ТЕСТ. Сексуальне, фізичне, психологічне, економічне. Види насильства та як їх розпізнати

Види насильства та як їх розпізнатиСексуальне, фізичне, психологічне, економічне.Цей онлайн-тест допоможе перевірити, наскільки добре ви розпізнаєте ознаки фізичного, сексуального, психологічного та економічного...