The Glorias: Джуліанн Мур в окулярах Глорії Стайнем

від | Вер 4, 2020 | Фемінізм

Час читання: ( Кількість слів: )

Наприкінці вересня виходить фільм Джулі Таймор про американську феміністку, журналістку та  активістку Глорію Стайнем. Головну роль грає Джуліанн Мур. Також у The Glorias знімалися Алісія Вікандер, Жанель Моне, Лулу Вілсон і Раян Кіра Армстронг.

 
“Глорія – справжня жива лідерка, – говорить Таймор про те, що надихнуло її на створення фільму – Героїня – тому що на все життя прокладала свій шлях, незважаючи на безліч перешкод, і домоглася того, щоб її шлях спрацювали для неї самої і для мільйонів жінок”.
Фільм з’явиться на Prime Video 30 вересня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!