Створено жінками: У Києві оберуть жінку-підприємницю року

від | Лип 6, 2020 | Новини

Для підтримки та розвитку жіночого підприємництва в Україні у 2019 році Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) запровадила премію «Створено жінками». Цьогорічна церемонія нагородження відбудеться 16 липня і буде доступна для перегляду онлайн.
«На жаль, у суспільстві ще й досі існують гендерні стереотипи щодо жіночого бізнесу, проте українські підприємиці впевнено відвойовують право на успіх. Усе більше жінок відкривають власну справу й публічно розповідають про свої кар’єрні успіхи, мотивуючи своїм прикладом інших, – говорить Мод Жозеф, директорка CCIFU, співзасновниця премії «Створено жінками». – Тому ми вважаємо необхідним підтримувати ініціативи, на чолі яких стоять жінки».
Прийом заявок від кандидаток тривав протягом двох місяців і був відкритим для всіх жінок-підприємців, без обмежень віку і незалежно від сектору їхньої діяльності. Усього організатори отримали шістдесят дев’ять заявок, до шорт-листа увійшли одинадцять кандидаток:
Анастасія Журавель — співзасновниця соціального проєкту та першого українського благодійного магазину Laska;
Ганна Морозова — директорка кооперації виробників часнику України UkrUP;
Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів — Like a Local’s Wine Bar;
Ірина Новікова — засновниця краудсорсингової платформи для оперативного вирішення маркетингових та дослідницьких задач і реалізації соціальних ініціатив P.Aid;
Катерина Германн — співзасновниця бренду українського одягу My Sleeping Gypsy;
Крістіна Павлик — засновниця бренду ласощів здорового харчування GAVRA;
Наталія Нев’ядомська — керуюча партнерка мережі ресторанів Famille Très FRANÇAIS;
Ольга Коцьо — співзасновниця компанії з виробництва дерев’яної пакувальної тари «Ольта-Львів».
Олена Мельник — засновниця інклюзивної кав’ярні-кондитерії «Старе місто»;
Олена Токар — співзасновниця бренду солодощів ручної роботи Lol&Pop;
Тетяна Купрійчук — авторка проєкту сміттєпереробного заводу Bingo Ecology у Сумвх.
Ім’я головної підприємниці року, яку обрало почесне журі CCIFU, буде оголошено під час прямої трансляції премії «Створено жінками», 16 липня о 17:30.
Переможниця отримає грошовий приз у 100 000 грн на розвиток власного бізнесу та п’ятиденну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проєкту та безкоштовне членство в CCIFU протягом року.
 
На головному фото – магазин Laska.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!