Я приймаю тебе. Перший в світі «Музей прийняття»

від | Чер 22, 2020 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Щоб почати діалог про прийняття в суспільстві, мережа громадських організацій по всій Україні запустили перший онлайн-музей, в якому ви поринете у внутрішній світ батьків, які вперше зіштовхнулись з інакшістю своїх дітей та зрозуміли, що страх — не більше, ніж стереотипи, які створили між найріднішими людьми велику відстань.

Інтерактивний онлайн-музей прийняття ЛГБТ-людей дозволяє пережити історії двох мама, які прийняли своїх дітей попри стереотипи. Розповідь починається з дитинства, завдяки архіву фотографій відвідувач дізнається про стосунки в родині.
Відвідати музей можна з ноутбука або комп’ютера за посиланням.
«Музей прийняття» став продовженням кампанії з підтримки рівності прав ЛГБТ-людей, першим етапом якої є кампанія «Різні.Рівні».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!