Art Donation. Оголення внутрішньої краси донорства

від | Чер 11, 2020 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Проєкт Art Donation створений для того, щоб не надто естетичну процедуру донації крові показати з іншої сторони: через метафори, фантазію, фарби та креатив. Адже є певні краса та сміливість у бажанні ділитися своєю кров’ю.Проєкт запустила волонтерська організація «Агенти крові» до міжнародного дня донора – 14 червня. За втілення ідеї в життя взявся відомий ілюстратор Сергій Майдуков. Сергій також залучив до роботи команду ілюстраторів, з якими вже створив проєкт про Київ на карантині у вигляді журнальних обкладинок – THE KYIVITE. Серед ентузіастів Таня Кремень, Саша Піас, Олена Лондон, Дарина Скульська, Орися Мельник та інші.


«В Агентах крові ми вже 5 років говоримо про донорство крові, але цього не завжди достатньо. Всесвітній День донора – це той невеликий проміжок часу, коли фокус громадськості зміщується на цю тему. Роботи ілюстраторів – це оголення внутрішньої краси донорства. Я ризикнула звернутися до Сергія та його команди, тому що закохалася в проєкт KYIVITE і окремо в унікальний талант Сергія візуалізувати думки. Тож вони пройшлися по темі з рентгенівським апаратом, дістали найважливіше та запакували в естетичну форму. Такий проект – кращий подарунок для наших донорів», – розповідає кураторка «Агентів
Крові» Олена Балбек.


 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!