Must Have. Брелоки з портретом вашого домашнього улюбленця

від | Чер 8, 2020 | FITTING ROOM, Треба брати

Український бренд Ozerianko bags робить стильні аксесуари з портретами вашого улюбленця. Такий брелок личить і до ключів, і до рюкзаків або сумок. Брелок із ручним розписом коштує від 1450 гривень.

Тема домашніх улюбленців не нова для Ozerianko bags. Минулого року бренд запустив благодійний проєкт, у рамках якого запропонував клієнтам розмістити портрети своїх улюблених тварин на сумках.

«Відтоді, як вдома з’явилася веймаранер Руна, проєкт став для мене ще ціннішим, – коментує засновниця і дизайнерка бренда Даша Озерянко. – З домашніми улюбленцями завжди пов’язано багато історій, які хочеться розповісти друзям під час зустрічі. Або ж показати мільйон фотографій на телефоні. Але ми пішли іншим шляхом і придумали брелоки з портретами улюбленців».


Скоро бренд зробить лінійку готових брелоків із тваринами, яку представить у своїй новій «резиденції». Нещодавно шоурум бренда переїхав до магазину 482store, який розташований на Саксаганського, 37.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!