Музейна колекція. Хустки до Дня Києва

від | Тра 28, 2020 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

В періоди соціальних та економічних проблем в першу чергу відчутно страждає мистецтво та культура. Але в найважчі часи вистояти нам допомагає саме мистецтво – надихає, надає сили та тендітну, невловиму, але разом з тим надміцну підтримку. Спостерігання за красою допомагає сконцентруватись та побачити найголовніше.
Бренд OLIZ запустив проєкт «Шовкове мистецтво», в рамках якого створено колекцію «Музейна». 20% від продажу хусток піде на підтримку музеїв, які взяли участь в цій ініціативі. Перший музей – Музей історії Києва і хустка присвячена Києву. Як раз до Дня міста, який святкують 31 травня.

«Хустки з архівними фотографіями Києва, а також з листівками з видами столиці вийшли в колаборації з Музеєм міста Києва, – розповідає засновниця бренда OLIZ Христина Зборошенко.- Чорно-білі фотографії 19 століття з панорамами міста, з будівлями і пам’ятниками, які стали візитними картками столиці, зібрали на широкому шовковому полотні. Вінтажні фотокартки розташовані в рамках актуальних модних кольорів і це поєднання робить аксесуари унікальними».
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!