Своя ближче до тіла. Сорочки від українських брендів

від | Тра 26, 2020 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

В уявному рейтингу найзручніших речей сорочка займає одне з призових місць. І поки погода натякає, що з легкими сарафанами на літо можна не поспішати, ми дивимося, які сорочки пропонують українські бренди.

482store

Київський магазин українських брендів 482store працює над створенням власної лінії одягу, де одну з флагманських позицій займають сорочки.
«За п’ять з гаком років роботи неминуче з’являється своє бачення якісного одягу, – розповідає засновниця магазину Катя Подольска. – І його хотілося втілити саме в форматі базових речей. Показати, що база може бути цікавою. У нашому розумінні – це прості та зрозумілі речі, доречні в будь-яких сценаріях життя».

Зараз в асортименті дві моделі – проста класика і сорочка вільного силуету. Тканину для виробів купують на італійському стоці невеликими за метражем рулонами. «Шанс, що така тканина повториться ще десь, окрім наших колекцій, мінімальний, – продовжує Катя. – Також замовляємо тканини з Індії, де їх фарбують вручну в невеликих майстернях. Майже впевнені, що, крім нас, в Україні ніхто з такої бавовни та льону не шиє».
Ціни – від 860 до 1290 гривень

Chereshnivska

Львівський бренд Chereshnivska створює сорочки вже не перший сезон, але з року в рік вміє здивувати своїх клієнтів. Новою колекцією бренд звертає увагу на проблему інформаційного шуму.
Розробники хотіли продемонструвати, як викривляються наші переконання під впливом медіатехнологій. Щоб досягти цього ефекту в Chereshnivska, експериментували з реальними фото людей, обробивши їх спеціальними фільтрами або доповнивши графікою.

«Все як і в житті – ми потрапляємо під вплив того, що бачимо і чуємо, – зазначає дизайнерка бренда Анастасія Розова. – Ми стаємо на різні боки, нав’язані нам викривленою інформацією. Нас це затягує, ми перестаємо чути себе».
Ціна – 2390 гривень

Ничего лишнего

Саме сорочки стали відправною точкою нового київського бренда одягу «Ничего лишнего». «Ми створюємо продукт, який підходить для дівчат будь-якого віку і з будь-яким типом фігури, – говорить одна із засновниць бренда Тетяна Брегер. – Ми віримо в те, що зручний одяг обов’язково повинен бути красивим».

Бренд пропонує сорочки вільного крою і з натуральних, приємних на дотик тканин. Завдяки лаконічному дизайну їх легко комбінувати з різними аксесуарами і найрізноманітнішим одягом. На літо бренд пошив сукні-сорочки і сорочки стандартної довжини з білої бавовни і нефарбованого льону.
Ціни від 1300 до 1600 гривень

Stlkatin

Бренд робить ставку на гарний склад тканини та лаконічний дизайн, тому створює речі, з яких просто скласти базовий гардероб.

Сорочки займають почесне місце в асортименті Stlkatin та радують різноманітністю дизайнів, кольорів та тканин. У бренда можна знайти і моделі з льону, штучного шовку та бавовняні сорочки.
Ціни від 790 до 1170 гривень

[shirt stories]

Київський монобренд [shirt stories] демонструє сорочки, в яких класичний крій поєднується з авангардним дизайном. В основі бренда – ідея мультифункціональності кожної моделі, яку можна стилізувати й адаптувати як під офісний дрес-код, так і для офіційних заходів.

Option Drop – це одна оверсайз-сорочка, до якої пропонується дев’ять елементів: балаклава, знімний комір, довгі манжети, корсет, бюст’є, два варіанти бантів, пів сорочки і краватка. За допомогою цих елементів народжуються абсолютно різні образи на базі однієї моделі. Всі елементи фіксуються завдяки ряду потайних гудзиків, щоб у результаті сорочка виглядала новим цілісним виробом.
Ціна – від 1875 гривень, залежно від моделі

MINNK

Бренд зосереджений на базовому, стильному та комфортному одязі. «Ми створюємо моделі, які легко поєднуються між собою і вирішують проблему «що вдягнути сьогодні?». Маючи у гардеробі декілька речей, ви легко зможете їх комбінувати та створювати нові образи», – говорять у MINNK.

У бренда в наявності є сорочка з об’ємними рукавами зі 100% легкого котона та сорочка зі 100% льону.
Ціни – від 960 гривень

KATSURINA

Сорочки цього бренда минулого року захопили інстаграм, цього сезону KATSURINA теж пропонує оверсайз моделі.

Серед новинок біла, сіра та чорна сорочки з льону та рожева з віскози. Оновлення найближчим часом з’являться на сайті та в соціальних мережах.
Ціна – 2800 гривень.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!