#Мамапоруч. Благодійний флешмоб до свята

від | Кві 30, 2020 | Новини

Благодійний фонд «Запорука» спільно з Українською біржею благодійності розпочинає черговий флешмоб в соціальних мережах. 
На честь Дня матері під хештегом #Мамапоруч благодійники закликають розповідати історії українців про їхніх любих матусь. За умовами акції кожен учасник має перерахувати благодійний внесок в розмірі від 100 гривень на підтримку будівництва сімейного центру для онкохворих дітей «Дача» та стати учасником розіграшу.
Для цього треба зробити внесок та підписати свій платіж ім’ям та прізвищем. Також ви можете поділитися в соціальних мережах своєю історією про материнську підтримку, про її цінність особливо в найскладніші часи і тим самим висловити свою подяку за любов, терпіння і віру. Серед подарунків – особистий концерт Арсена Мірзояна, золота підвіска з діамантами від ювелірного дому «Абрикос» та багато іншого. 
Всі зібрані гроші будуть скеровані на будівництво «Дачі» – унікального центру, де діти з усієї України, що хворіли на рак або проходять лікування у Інституті раку, одужують і живуть разом зі своїми сім’ями безкоштовно. 
«Зараз Дача знаходиться в орендованому будинку, тому може вмістити лише шість сімей, а допомоги потребують одночасно щонайменше п’ятнадцять. Тому ми почали будівництво своєї «Дачі». На сьогодні завдяки попереднім активностям вже повністю збудована коробка, готуємося до внутрішніх робіт», – розповідає керівник фонду «Запорука» Наталія Оніпко. 
Мета акції – зібрати 300 тисяч гривень. Наразі нова «Дача» вже збудована, зібрані гроші необхідні для внутрішнього впорядкування стін. 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!