Секс, кібербулінг і «живі книги»: Правозахисна програма Docudays UA

від | Кві 23, 2020 | Новини

Із 25 квітня по 3 травня під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройде правозахисна програма RIGHTS NOW!  Щодня програма  розкриватиме певну тему: «Права людини», «Кібербулінг»,«Війна», «Сім’я», «Активізм», «Рівність», «Можливості», «Освіта». 
26 квітня о 18:30 відбудеться дискусія «Кампанія проти кібербулінгу. Історії успішної протидії».  Експерт(к)и Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA презентують нове аналітичне дослідження про попередження та протидію цькувань в інтернеті. Глядачі побачать перші в Україні антиКібербулінгові мультики, створені на основі реальних історій підлітків, які опинилися в ситуації онлайн-цькувань.
Досвід підлітків з різних країн, які зіштовхнулися з проявами дискримінації: ненавистю, упередженнями, булінгом зібрали на одній платформі «Історії, які зворушують». Як використати платформу при дистанційному навчанні, щоб влаштувати для тінейджерів ефективну дискусію про дискримінацію? Як користуватися платформою – розкажуть її творці 27 квітня о 14:30. 

Того ж дня о 18:30 долучайтеся до презентації коміксу “Я тобі не кицька: маленька книжка для дівчат про власні кордони”. Комікс містить історії про домагання і булінг у школі та поза межами навчального закладу.
3 травня о 14:30 пройде практична лекція «Як навчати без дискримінації?», а о 18:30 цього ж дня  тренінг «Чому дітям і дорослим потрібна сексуальна освіта?».
Ще одна подія правозахисної програми RIGHTS NOW! – «Жива бібліотека». Акція, яка проходить щороку на фестивалі теж переїхала в онлайн.
«Книжками» стають діти та дорослі, стосовно яких у суспільстві існують упередження та стереотипи: люди зі спільноти ЛГБТІК+, феміністки та чоловіки-профеміністи, веган(к)и, жінки, які працюють у правоохоронних органах, підлітки, які вже мають досвід організації проєкту, батьки, що підтримують свою доньку-лесбійку, темношкірі люди та люди з інвалідністю, як-от незряча журналістка або адвокатка на візку, активісти, які працюють з безпритульними тощо.
«Читачам», щоб познайомитися з «книгою», яка зацікавила, потрібно реєструватися.
Розклад усіх подій правозахисної програми можна знайти на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!