Секс, кібербулінг і «живі книги»: Правозахисна програма Docudays UA

від | 23.04.2020 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Із 25 квітня по 3 травня під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройде правозахисна програма RIGHTS NOW!  Щодня програма  розкриватиме певну тему: «Права людини», «Кібербулінг»,«Війна», «Сім’я», «Активізм», «Рівність», «Можливості», «Освіта». 
26 квітня о 18:30 відбудеться дискусія «Кампанія проти кібербулінгу. Історії успішної протидії».  Експерт(к)и Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA презентують нове аналітичне дослідження про попередження та протидію цькувань в інтернеті. Глядачі побачать перші в Україні антиКібербулінгові мультики, створені на основі реальних історій підлітків, які опинилися в ситуації онлайн-цькувань.
Досвід підлітків з різних країн, які зіштовхнулися з проявами дискримінації: ненавистю, упередженнями, булінгом зібрали на одній платформі «Історії, які зворушують». Як використати платформу при дистанційному навчанні, щоб влаштувати для тінейджерів ефективну дискусію про дискримінацію? Як користуватися платформою – розкажуть її творці 27 квітня о 14:30. 
Секс, кібербулінг і «живі книги»: Правозахисна програма Docudays UA
Того ж дня о 18:30 долучайтеся до презентації коміксу “Я тобі не кицька: маленька книжка для дівчат про власні кордони”. Комікс містить історії про домагання і булінг у школі та поза межами навчального закладу.
3 травня о 14:30 пройде практична лекція «Як навчати без дискримінації?», а о 18:30 цього ж дня  тренінг «Чому дітям і дорослим потрібна сексуальна освіта?».
Ще одна подія правозахисної програми RIGHTS NOW! – «Жива бібліотека». Акція, яка проходить щороку на фестивалі теж переїхала в онлайн.
«Книжками» стають діти та дорослі, стосовно яких у суспільстві існують упередження та стереотипи: люди зі спільноти ЛГБТІК+, феміністки та чоловіки-профеміністи, веган(к)и, жінки, які працюють у правоохоронних органах, підлітки, які вже мають досвід організації проєкту, батьки, що підтримують свою доньку-лесбійку, темношкірі люди та люди з інвалідністю, як-от незряча журналістка або адвокатка на візку, активісти, які працюють з безпритульними тощо.
«Читачам», щоб познайомитися з «книгою», яка зацікавила, потрібно реєструватися.
Розклад усіх подій правозахисної програми можна знайти на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

«Землячки» запустили флешмоб #WhiteFlagKillerTag проти участі російських спортсменів в Олімпійських іграх

«Землячки» запустили флешмоб #WhiteFlagKillerTag проти участі російських спортсменів в Олімпійських іграх

Громадська організація «Землячки», яка підтримує захисниць на фронті необхідною амуніцією, формою, взуттям та боксами з «жіночою гуманітаркою» запустила флешмоб #WhiteFlagKillerTag проти участі російських спортсменів в...

У понад третини благодійників спостерігається професійне вигорання — дослідження

У понад третини благодійників спостерігається професійне вигорання — дослідження

Понад третина (36%) працівників/ць благодійної сфери перебувають на стадії професійного вигорання. Про це свідчать результати дослідження «Професійне вигорання працівників благодійного сектору», проведеного українським...