«Будьте взаємно красивими». Хустки з цитатами Ліни Костенко

від | Кві 22, 2020 | FITTING ROOM, Треба брати

Бренд OLIZ випустив лімітовану колекцію  хусток «Ліна», присвячену Ліні Костенко у ювілейний для видатної поетеси 2020 рік. 

Принтом для хустин виступив уривок з вірша «Між іншим». Й актуальну цитату з цього твору, співзвучну із сьогоденням, – «Будьте взаємно красивими» – було розміщено на виробах.

Першу хустину з колекції було подаровано поетесі. За побажанням пані Ліни Василівни, яка відмовилась від гонорару, частина коштів від продажу колекції (30%) буде передана у Благодійний фонд Сергія Жадана.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!