«Супермаркет культури»: лекція про секс, дах бібліотеки та персональна екскурсія в музей

від | Кві 16, 2020 | Новини

«Супермаркет культури» – це маркетплейс, де, з одного боку, зібралися культурні агенти і творчі індивіди, а з іншого – інституції, яким потрібна підтримка. У «Супермаркеті» можна придбати екскурсію по закритому музею з його директором, створення власного портрету у прямому ефірі, зустріч тет-а-тет з відомим художником та багато іншого.
Ця ініціатива – проєкт столичної інституції Port.agency. «Ми знаємо, як сильно постраждав культурний сектор і хочемо допомогти організаціям, які не можуть на карантині отримувати прибуток, маючи при цьому шалені витрати. Ми впевнені, що люди захочуть повернутись до мистецьких закладів і подій, коли ми переможемо коронавірус. Тож чому б не спланувати цей похід зараз, купуючи послугу з “відкритою датою”», – каже засновниця Port.agency Катя Тейлор.
В супермаркеті можна придбати відвідування музею, який буде відкрито тільки для вас. Гроші допоможуть закладу вже зараз, а ви прийдете в музей великою компанією після карантину. За 400 гривень можна придбати екскурсію до бібліотеки імені Вернадського, включаючи можливість потрапити на футуристичний дат книгосховища. Крім того, на полиці є онлайн продукти – лекції про мистецтво.
«Наш проект – це мистецько-соціальний експеримент, ціллю якого є підтримка українських музеїв, культурних інституцій та діячів культури, – пояснює авторка ідеї, кінопродюсерка Ольга Бесхмельниціна. – До нас вже приєдналися Одеський художній музей, Українська кіноакадемія та Національна бібліотека імені Вернадського».
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!