«НеПобедительница»: Пісня – маніфест, який закликає гнути свою лінію

від | Бер 11, 2020 | Дивитися

Проєкт Ofliyan презентували відеороботу на пісню «НеПобедительница» з дебютного альбому.
«Куди не подивишся – навколо лише переможниці по життю, а у тебе остання сотня в кишені і далі взагалі незрозуміло що буде. З одного боку, подружка, яка готова зробити груди, щоб повернути хлопця, з іншого – батьки, які просять онуків і нагадують, що годинник цокає. Пісня – маніфест, який закликає гнути свою лінію, незважаючи ні на що. Йти проти задухи, посередності, сірості і дурості», – розповідає Катерина Офліян.

 
Зйомки проходили в Києві в різних локаціях: метро, Житній ринок, залізничний вокзал і т.д. «Найхвилюючі місця – це метро і вокзал, так як там не можна знімати, і ми не отримували офіційного дозволу. У метро ми їздили з Дорогожичів до Сирця і назад. Туди-сюди протягом години, напевно. Було декілька моментів, коли на нас дуже уважно подивилася працівниця метро, ми подумали – все, зараз нас обличчям в підлогу і кінець. Але, вона відвела погляд, і ми заскочили у вагон, вже у п’ятий раз. Носилися по ньому, навіть, коли там сиділи люди. На обличчях у них був шок», – згадує Катерина Офліян.
Режисеркою кліпу стала Анастасія Дума, а над образами працювала Леся Патока.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!