365 днів любові до себе. Нова капсула Kachorovska

від | Лют 6, 2020 | FITTING ROOM, Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

До дня всіх закоханих бренд Kachorovska представив капсульну колекцію 365 days of love. En Garde. Героїнею зйомки виступила майстер спорту зі шпаги та рапіри Юлія Городецька. Назва колекції – термін з фехтування En Garde (із фр. – команда «до бою!»).

Для Kachorovska це третя лімітована капсульна колекція 365 days of love, головний меседж якої – 365 днів любові до себе.
«За любов до себе доводиться боротись. На цьому шляху іноді ми захищаємося, іноді – нападаємо. 365 днів протягом року ми змагаємося – зі світом, із кимось, самі з собою. Про цю боротьбу, а також про те, як важливо іноді знімати маски, ми говоримо в нашій зйомці», – коментує креативна команда Kachorovska.

У центрі зйомки – білі черевики на тракторній підошві, модель, що вже стала бестселером.
«Білі черевики можуть стати фоном для нової історії: між двома закоханими, між друзями, між дівчиною та її улюбленою сумкою… Вони можуть бути фоном для історії про любов до себе. Адже любов – не тільки кохання, вона – про різні життєві стосунки»,  – розповідають у дизайн-бюро Kachorovska.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!