My Chemical Romance і SUM 41 – перші хедлайнери UPark Festival 2020

від | Лют 3, 2020 | Новини

My Chemical Romance закликають виступлять 9 липня на фестивалі Upark 2020. Це буде перший виступ культової рок-групи в Україні. Окрім MCR, в цей день нестримний панк-шторм на сцені влаштують SUM 41.
В 2013 році MCR оголосили про розпад, не випустивши жодного прохідного альбому. В цьому році гурт оголосив реюніон тур по США та фестивалям Європи. Градус очікування складно переоцінити – квитки на перший сольний концерт MCR в Англії були продані за 30 хвилин, а весь американський тур проданий за один тиждень.
Перед My Chemical Romance фестиваль сколихнуть SUM 41 – живе уособлення панк-року, відомі за свої тривалі гастролі та самовіддачу на концертах.
Продаж першої партії квитків почнеться 5 лютого на сайті uparkfestival.com. Фестиваль UPark пройде на тій же локації – Sky Family Park.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!