З місця в кар'єру: Новий онлайн-курс для жінок 

від | Січ 20, 2020 | Новини, Освіта

Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra запустили онлайн-курс «З місця в кар’єру». В ньому вісім спікерок розповідають про те, як пройти співбесіду, для чого потрібен ментор, як зберігати власні кордони тощо.

 
«На жаль, ані в школі, ані в університеті не вчать, як знайти ментора, як пройти першу в житті співбесіду та як інтегруватися в новий колектив. Дівчата, які готуються до свого першого інтерв’ю, та жінки, які мали тривалу перерву в кар’єрі, мають відшукувати цю інформацію по зернятку. Ми зібрали це все в єдиний курс, бо хочемо бачити більше жінок, які побудували приголомшливу кар’єру або створили успішний бізнес», – розповідає Ольга Руднєва, директорка фонду Олени Пінчук. 

 
Лекції курсу:
Наталія Кадя. Навчити мозок вчитися
Олеся Жулинська. Ментороловля. 7 порад успіху
Ольга Роєнко. «Граблі початківця» в бізнесі. Як на них не наступати
Віра Проценко. Кар’єрні перспективи: поради від кар’єрного консультанта
Ірина Чистякова. Підготовка до співбесіди. Практичні поради
Марія Фабрічева. Комунікація та персональні кордони на роботі
Єлизавета Кузьменко. Дискримінація на роботі
Олена Борисова. Time management. Управління часом

 
 
Курс складається з восьми коротких лекцій, додаткових матеріалів до кожної теми, а також тестів на перевірку отриманих знань. Дивитися відео можна в будь-якій послідовності або обрати лише ті теми, що викликають увагу.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!