alyona alyona і Jamala про зворотній бік популярності в епоху соціальних мереж

від | Гру 20, 2019 | Дивитися, Слухати

Алена, чиє тіло обклеєно сотнями стікерів. Джамала в незвичному хіп-хоп образі. І одержимий «диванний критик», який невтомно вторгається в особисте життя зірок, бажаючи отримати їхню увагу.

Зірки живуть під величезним тиском – у соціальних мережах між ними та користувачами немає жодних перешкод. Кожен пише, що йому заманеться – бути «вище цього» не так вже й легко. Щодня на твій бік ллють сотні коментарів про те, як ти виглядаєш, що ти носиш, їси чи п’єш. Люди засуджують, вимагають уваги, провокують і навіть відкрито ображають.
Розуміючи, що вирішити цю проблему неможливо, alyona alyona і Jamala вирішили іронічно обіграти її в новому відео. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!