Бій з тінню. Новий кліп СТАСІК

від | 20.06.2019 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

СТАСІК (Анастасія Шевченко) – 25 років, учасниця бойових дій, акторка театру ДАХ та колишня телеведуча UA: Cуспільне. Співачка випустила новий кліп на пісню “Бій з тінню”. 

 
“Цього разу я хочу говорити про бої, які кожен із нас веде щодня. Бої всередені себе. Локальні сутички і глобальні війни. Із собою, із іншими всередині себе, із цілим світом, із правилами, традиціями, обмеженнями, соціальними нормами.
І ось що я бачу: якщо людина іде у цей бій, бо інакше — ніяк, якщо готова брати всю відповідальність на себе, та готова до всіх наслідків своїх дій – перемога невідворотня!
Ідея відео належить режисерці Анні Бурячковій. Одна із історій у кліпі — про надвживання всього, про засмічення планети своєі діяльністтю. Тож іронічно, що коли ми намагаємося захистити природу від винищення — ми захищаємо їі від самих себе”. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

«Будинок зі скалок» став єдиним фільмом, номінованим на премію «Оскар-2023», та другим в історії з-поміж стрічок, серед країн-виробників яких є Україна. Нагороду отримав конкурент у номінації — фільм про російського...

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Ігровий фільм української режисерки Надії Парфан «Це побачення», який отримав спеціальну відзнаку Міжнародного журі на Берлінському міжнародному кінофестивалі 2023 року, з’явився в онлайн-кінотеатрі Takflix. Фільм «Це...