Бій з тінню. Новий кліп СТАСІК

від | Чер 20, 2019 | Дивитися

СТАСІК (Анастасія Шевченко) – 25 років, учасниця бойових дій, акторка театру ДАХ та колишня телеведуча UA: Cуспільне. Співачка випустила новий кліп на пісню “Бій з тінню”. 

 
“Цього разу я хочу говорити про бої, які кожен із нас веде щодня. Бої всередені себе. Локальні сутички і глобальні війни. Із собою, із іншими всередині себе, із цілим світом, із правилами, традиціями, обмеженнями, соціальними нормами.
І ось що я бачу: якщо людина іде у цей бій, бо інакше — ніяк, якщо готова брати всю відповідальність на себе, та готова до всіх наслідків своїх дій – перемога невідворотня!
Ідея відео належить режисерці Анні Бурячковій. Одна із історій у кліпі — про надвживання всього, про засмічення планети своєі діяльністтю. Тож іронічно, що коли ми намагаємося захистити природу від винищення — ми захищаємо їі від самих себе”. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!