«Заборонений плід» Лів Стрьомквіст — 144 сторінки про те, як змінювалось ставлення до жіночих статевих органів

від | Бер 22, 2019 | Новини, Читати

«Видавництво» видасть нашумілу книжку шведської коміксистки Лів Стрьомквіст. Ілюстрації того, як жінки відстоювали кордони свого тіла, на яке зазіхали і яким намагалися керувати чоловіки.

Це 144 сторінки, присвячені вульвам, вагінам, кліторам, менструаціям і тому, як змінювалося ставлення до них впродовж людської історії.
Гостро, дотепно й інформативно авторка змальовує, як найтемніші сторінки (кліторектомія і досі не подолана у світі), так і позитивні, наповнені повагою до жінок та жіночих органів (зображення вульв на будівлях як захисний оберіг).
«Заборонений плід» — це дуже смішні, відверті, щирі та переконливі історії на теми, про які ми досі боїмося говорити.

Лів Стрьомквіст видала вже сім графічних романів. Її роботи присвячені політичній та соціологічній теоріям і часто досліджують та розглядають різні форми влади. І так, це саме та художниця, чиї роботи спричинили скандал, коли були виставлені у Стокгольмському метро.
«Заборонений плід» перекладено на вісімнадцять мов, зокрема англійську. Це «Книжка року 2018» за версіями Observer та Guardian.

Переклад зі шведської – Анни Топіліної, летеринг – Світлани Самохіної.
Дата виходу  – 15 квітня 2019 року.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!