У Києві стартували зйомки повнометражної спортивної драми «Пульс»

від | Бер 19, 2019 | Дивитися

У Києві розпочалися зйомки повнометражної спортивної драми «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка. Сюжет фільму заснований на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016 років – Оксани Ботурчук. 

Унаслідок жахливої автомобільної аварії молода українська легкоатлетка Оксана зазнає багато важких травм та майже втрачає зір. Після тривалої реабілітації та повернення до неймовірних тренувань вона бере золото на Паралімпіаді у Пекіні.

Юрій Король і Сергій Чеботаренко

Початок

«Для мене цей фільм особливий. Не тому, що це дебют, а тому, що це дійсно та історія, яку я дуже довго шукав. Ще років 5-6 назад я визначився з жанром, в якому хотів би зняти кіно, та почав шукати по-справжньому цікаву історію, яка мотивувала б людей, давала їм надію.
І коли випадково з продюсером Єгором Олесовим ми натрапили на історію Оксани Ботурчук, то для мене це стало якимось даром з небес, бо скільки я не шукав спеціально – нічого не знаходив.
Отже, коли це нарешті трапилось, я одразу поїхав у Дніпро до Оксани, чотири години проводив інтерв’ю з нею, спілкувався з родичами, з дружиною тренера Сорочана. Після цього ми почали працювати над сценарієм», – розповідає режисер-постановник «Пульсу» Сергій Чеботаренко.

«Часто виходить так, що батьки чи суспільство відтягують тебе назад від твоєї мрії – не роби, не треба, це не принесе грошей. А моя героїня йде вперед незважаючи ні на що»

Наталія Бабенко

Головна героїня

«Мені за щастя зіграти таку роль. Це людина з якої хочеться брати приклад. Часто виходить так, що батьки чи суспільство відтягують тебе назад від твоєї мрії – не роби, не треба, це не принесе грошей. А моя героїня йде вперед незважаючи ні на що.
Зазвичай, саме таким складним і виявляється шлях до справжнього щастя. А я вважаю, що кожна людина має бути щасливою. Бути такою, як Оксана», – поділилась своїми думками про спортсменку актриса Наталя Бабенко, яка виконує у фільмі головну роль.

Наталія Доля і Олександр Кобзар


Активну участь у роботі над проектом бере й сама Оксана Ботурчук. Спортсменка консультувала авторів Ярослава Войцешека та Максима Черниша під час написання сценарію.
Також Оксана працює з акторами та знімальною групою, аби максимально точно відтворити реальні тренування професійних спортсменів, а також нюанси, пов’язані з моторикою, та поведінкою людини, яка частково втратила зір.

Наталія Доля

Зйомки

За словами продюсера фільму Єгора Олесова, основні зйомки пройдуть у березні та липні. «Це неймовірно сильна історія, що спроможна дійсно надихати. Це приклад для багатьох людей як треба йти до своєї мрії, долати будь які перешкоди та перемагати.
За сюжетом, основні події відбуваються в Україні, але вирішальним моментом для Оксани стають Паралімпійські ігри у Пекіні. Тому частина зйомок відбудеться у Китаї. Над фільмом працює професійна та досвідчена команда, і ми всі сподіваємось на дуже якісний результат і чекаємо глядачів у кінотеатрах наступного року».

Головні ролі у фільмі виконують: Наталія Бабенко, Вікторія Левченко, Наталія Доля, Олександр Кобзар, Станіслав Боклан та Лілія Ребрик.
У широкий український прокат стрічка вийде на початку 2020 року.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!