Все, що ви хотіли знати в 13 років. В Україні з'явився освітній бот для підлітків

від | 24.12.2018 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Путівник менструальним циклом Solomia.Today спільно з проектом «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук запустили телеграм-бот для підлітків Solomia Teen.
З його допомогою тінейджери отримають знання не тільки про те, що відбувається з їхнім тілом протягом менструального циклу, але й про секс, стосунки, булінг, гендерну ідентичність, про свої права та способи їх захистити.
Соромлячись звернутися із запитаннями до дорослих, підлітки можуть загуглити будь-яке питання. Далеко не завжди відповіді з інтернету достовірні – у мережі достатньо неправдивої чи перекрученої інформації.
Solomia Teen – це перевірені дані від команди експерток в інтерактивному і зручному форматі Telegram-бота. Гінекологиня, біологиня, психологиня, дієтологиня і арт-директорка об’єдналися, щоб створити науково обґрунтований і водночас простий освітній продукт.

У Соломії можна запитати про перший секс, про те, як відмовити в сексі, як пережити нерозділену закоханість, про контрацепцію, про ЛГБТ, дорослішання, зміни в тілі та психіці й ще багато іншого.
Ідеолог проекту Маша Леоненко говорить, що нова Solomia стала набагато більш інклюзивною та сучасною. Команда проекту очистила контент від сексистських стереотипів, конвенціональних міфів про красу та здоров’я, нормативних уявлень про гендер і сексуальність.
«Листування з ботом Соломією – це все, про що я хотіла запитати у віці від 13 до 16 років. Чому дорослішати так ніяково? Як із гідністю відповісти на цькування однокласника? Що робити, якщо зізналася в почуттях, а тобі відмовили? Як бути, якщо тебе не цікавить секс, а всі лише про це й говорять? Ми довго обирали актуальні теми і питання. Є навіть номери телефонів служб, куди можна звернутися у складних ситуаціях: від психологічної напруги до допомоги постраждалим від насильства».
Доступ до боту Solomia Teen можна отримати за посиланням:  https://t.me/solomia_bot 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить