Не дрібниці: "Люблю читати твої смс", "А моя мама краще готує!"

від | Вер 20, 2018 | Новини

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення розпочинає відео кампанію «Не дрібниці у стосунках». Чотири короткі відео ролики демонструють ознаки психологічного насильства у стосунках, серед яких – надмірні ревнощі, гіперконтроль, маніпуляція та тиск.


 

Відео ролики спонукають звернути увагу на слова та поведінку партнера, якщо вони засмучують, пригнічують або бентежать, адже це можуть бути «не дрібниці».


 

Головними героями є дві пари, у одній із яких агресором є хлопець, в іншій – дівчина. «Толерування поведінки партнера, яка викликає психологічний дискомфорт, може стати причиною появи більш агресивних проявів у майбутньому.


 

Так, наприклад, закривання очей на бажання партнера контролювати іншого може згодом виражатися не лише у словесній формі, але й через фізичне насильство» – говорить психологиня Марина Сириця.


 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!