Всі. Свої відкриють ще один магазин на Хрещатику

від | 11.06.2018 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Проект «Всі. Свої» відкриє новий тематичний магазин Всі. Свої | Дім та декор. Це буде найбільший шопінг-простір українських товарів для дому та декору. На трьох поверхах 120 брендів представлять посуд та кераміку, кухонне приладдя, текстиль для спальні та кухні, пледи та подушки, освітлення, меблі, декор для дому, канцелярію та сувеніри.

Акцентною групою магазину стане кераміка. Аналізуючи великий інтерес аудиторії, цього року проект «Всі. Свої» стратегічно відокремив кераміку в спеціалізований маркет. У магазині планують зібрати керамістів та гончарів зі всієї України: вже зареєструвалося понад 50 учасників.

Всі. Свої відкриють ще один магазин на Хрещатику

«Працюючи на маркетах напрямку «Дім та декор», ми бачимо великий попит на авторські речі: українці та іноземці виявляють інтерес до предметного дизайну та декору. Зростає і кількість українських виробників, що виготовляють якісний продукт: вони шукають постійну платформу для презентації своїх робіт споживачам. Ми працювали із сегментом декору також у рітейл-форматі (магазин на Хрещатику, 27), і розуміємо, що цей сектору вартує окремого масштабного майданчика.

Саме тому ми вирішили відкрити новий магазин, де будуть представлені кераміка, текстиль, меблі, декор та багато інших авторських речей. Також це буде територія оригінальних українських сучасних подарунків. Тепер на пошуки стильного пледу, цікавої вази, або чашки, яка точно стане улюбленою, варто відправлятися саме на Хрещатик, 34. Нарешті всі ці неймовірні речі зібрані в одному місці і я впевнена, що ніхто не залишить магазин з пустими руками.

Особисто я обожнюю речі з душею, а особливо кераміку: вже на етапі відбору брендів мені хочеться купити все і одразу. До речі, раніше на цьому місці був знаковий та улюблений серед киян магазин порцеляни й посуду «Фарфор-Фаянс» – для нас це дуже символічно» – розповідає автор і керівник проекту «Всі. Свої» Анна Луковкіна.

Магазин розташований за адресою Хрещатик, 34. Його запуск відбуватиметься поетапно: спочатку перший та мінус перший поверхи, згодом – другий. Відкриття заплановане на літо – остаточна дата буде повідомлена напередодні самої події.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Зоозахисний рух UAnimals спільно з брендом молодіжного одягу Morning Star створили унікальну колекцію лімітованих худі й футболок «Твоє худі — їхня домівка» з принтом маленького цуценяти, якого захищає відважний воїн ЗСУ....

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка, засновниця апсайклінг-бренда Rehash Анна Тесло створила в Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna. «24 лютого застало всіх по-різному. Мене в Перу. Перебуваючи за кордоном пів року, я...