Placeholder Photo

Сила дівчат: Захопливі історії про 50 видатних жінок України  

Почати
2 хв на читанння

Видавництво #книголав за ініціативою Internews та за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади, видасть дитячу книжку «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків».

Ірина Галай альпіністка

 Перший наклад буде безкоштовно розповсюджуватись протягом березня у шкільних та дитячих бібліотеках Луганської та Донецької областей, дітям із сімей переселенців, ветеранів та бійців АТО, загиблих та зниклих безвісти, а також через волонтерські організації.

Соломія Павличко науковиця, перекладачка

На створення видання надихнула американська книжка Елени Фавіллі та Франчески Кавалло «Казки на ніч для дівчаток-бунтарок». До створення української версії залучили письменницю Катерину Бабкіну та письменника Марка Лівіна та ілюстраторок Анну Сарвіру та Юлію Твєрітіну.

Ольга Кудіненко засновниця фонду для онкохворих дітей

В основі проекту —  життєві нариси про 50 видатних українських жінок, які йшли за своїм покликанням. Книжка розповідає не лише про особистий успіх кожної героїні, а й про великі вчинки, які вплинули на життя багатьох людей, та різноманітність сфер, де жінки досягли значних здобутків, змінюючи світ навколо себе.

Леся Українка письменниця

Це історії про силу духу та віру в себе. Серед героїнь проекту – науковиці, лікарки, дизайнерки, військові, спортсменки, активістки, волонтерки, літераторки.

Ніна Вірченко науковиця
Автори зібрали цікаві історії, що надихатимуть і допомагатимуть розбудовувати толерантність до особистого вибору кожної людини, цінувати різноманітність ідей та думок та усвідомлювати важливості забезпечення рівних прав і можливостей для всіх людей в суспільству.
Параска Плитка-Горицвіт мисткиня