На Луну и обратно в кошмарах Fever Ray

від | Жов 26, 2017 | Дивитися

Карин Дрейер, участница культовой шведской электронной группы  The Knife, погрузилась в самые темные уголки подсознания и сексуальности в клипе To The Moon And Back, который анонсировал выход ее нового альбома Plunge.

И клип пугающий, и стимить его музыкальные сервисы начнут сегодня в полночь – чем не отличное начало для Хеллоуина.

Это второй альбом Карин в рамках соло-проекта под названием Fever Ray.

“У меня был план, как секс или, по крайней мере, некая романтическая физическая сила могут спасти нас, но я выбросила его с крыши вместе с телом, и все упало в тишину, которая обрамляет песню”, – написала Карин в пресс-релизе.


 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!