Сновиди

від | Вер 15, 2017 | FITTING ROOM

Фотопроект «Сновиди» ETNODIM – гарна і водночас жахлива казка про реальність, сумніви та страх.

Весь фотопроект пронизаний питанням: що змушує людину блукати уві сні? Підсвідомість дає підказки саме у снах: сновидам сниться щоденна праця, монотонна, як музика, що поставлена на повтор.

Варто поглянути глибше, і стає зрозуміло: подані у фотографіях образи насправді є уособленням сучасного соціуму з притаманними чи нав’язаними йому обов’язками. Це замкнуте коло, з якого важко, але так потрібно вибратися, бо власне життя – це більше, ніж думка соціуму.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!