Вышел новый тизер Твин Пикс, который ничего не объясняет

від | Січ 16, 2017 | Дивитися, Серіали

Канал Showtime показал новый тизер  “Твин Пикс” и он буквально ничего не говорит о самом ожидаемом сериале этого года. Кроме того, что агент Агент Купер  возвращается, Кайл Маклахлен почти не изменился, а Твин Пикс  все еще живет 51201 человек. Подозреваем, что нас ждет еще много странных роликов.

Но навсегда останется в наших сердцах первый тизер нового сезона “Твин Пикс” – в нем Дэвид Линч  аппетитно поглощает пончик под заглавную тему сериала.  Режиссер сыграет агента Гордона Коула.

Канал Showtime покажет третий сезон культового сериал 21 мая.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!