По мотивам Шевченко: Новый трек «её»

від | Гру 27, 2016 | Дивитися, Слухати

Не знаем, что сказал бы Шевченко, услышав новый трек Kateryna от группы «её», но именно его бессмертная поэма вдохновила музыкантов.

«Эта история зацепила меня еще в школе. В поэме — много серьёзных тем: общественной морали, отцов и детей, даже феминизма. Мы не пытались передать всю эту серьезность, просто хотели осовременить и оживить сюжет. Поэтому песня получилась довольно лёгкой и оптимистичной. Главный месседж потенциальной Катерине: nothing’s right, but you will survive!» — рассказывает Катерина Офлиян.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!