Альбом Океана Ельзы за восемь минут

від | Сер 3, 2016 | Дивитися, Слухати

Певица Джерри Хейл выложила экспериментальное видео – акапелльный кавер на весь альбом Океана Ельзы “Без меж”.

Привіт! Мене звати Джеррі Хейл. Це мій новий експериментальний кавер акапелла (а капелла) на відразу усі пісні нового альбому гурту Океан Ельзи, об’єднані в одну. Дуже сподіваюся, вам сподобалося! Якщо це так – підтримайте мене великим пальцем вгору, поширенням відео в мережах і підпискою:) Дякую за перегляд!
Перелік пісень:
1. Віддай мені (Cвою любов)
2. Не йди
3. Джерело
4.Сонце
5.Мить
6. Не твоя війна
7. Еверест
8. Хтось в небо летить
9.Життя починається знов
10.Осінь
11.Без меж
Дуже дякую за допомогу в зйомці Денису Шемаєву, Кості Іванову за допомогу в роботі зі звуком та фотостудії LUCRUM, м. Васильків, за надане місце для зйомки.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...